doğuşderi 1997
logo

Hakkımızda.

BİZ KİMİZ ?

Hakkımızda

about-bg

1997 tarihinden itibaren deri kimyasalları sektöründe deri fabrikalarına ve 2006 yılından bu yana da deri sektöründe ayakkabı firmalarına hizmet vermekteyiz.

Firmamız yıllardır özel olarak Baby Bufalo derisi ve farklı özelliklerde, farklı deri tipleri ile örgü deri ithalatı yapmakta ve ülkemizdeki ayakkabıcılara en özel derileri temin etmektedir.

Bunun yanı sıra 2015 yılında, 20 yıla aşkındır El işçiliği ile tamamen el yapımı ayakkabıların üretildiği bir başka firmayı bünyemize katmış bulunmaktayız. Ve Ülkemizde de el yapımı ayakkabıların üst kalitede üretildiğini gösteren bir firma olmanın gururunu taşımaktayız.

Üretmiş olduğumuz ayakkabıların %90 ile ihracat yaparak, ülkemizde ayakkabı ihracatına yüksek ölçüde katkıda bulunduğumuzu söyleyebiliriz.

Doğuş Ayakkabı bölümümüzde Ülkemizi temsil eden markamız ‘’Maglieriapelle’’ ile üretim yapmaktayız. Maglieriapelle bu gün dünyada bir çok ülkede tanınmaya başlamış bir marka haline gelmektedir. Kendi markamız ile bir çok ülkede satış noktalarımız bulunmaktadır. Bunun dışında özel sipariş vermek isteyen bireyler için www.maglieriapelle.com satış sitemizde online alışveriş yapılabilmektedir.

Bunun yanı sıra; kendi markası ile üretim yaptırmak isteyen firmalara üretim sağlayabilmekte, toptan satış yapan firmalara da toptan satış üretimi sağlayabilmekteyiz. Hedefimiz, bir Türk firması olarak kaliteden ödün vermeden, tamamen doğal deri ve materyallerden oluşan, el yapımı özel ayakkabılar üretmek ve ürettiğimiz bu özel ayakkabıları tüm dünyaya yaymaktır..

Sizlerin de bir gün bizim ayakkabılarımızı denemeniz dileğiyle…